Kosztorysant robót elektrycznych
Nazwa stanowiska Kosztorysant robót elektrycznych
Miejsce pracy Łódzkie

Zakres obowiązków

  • sporządzanie wycen w programie do kosztorysowania Norma Pro lub MS Excel;
  • samodzielne wykonanie obmiarów do wycen na podstawie dokumentacji projektowej
  • pozyskiwanie ofert od podwykonawców i dostawców materiałów
  • przygotowywanie harmonogramów
  • analiza dokumentacji projektowej

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku z zakresu kosztorysowania branży elektrycznej
  • znajomość rynku budownictwa przemysłowego
  • biegła znajomość obsługi pakietu MS Office
  • rzetelność, samodzielność i inicjatywa w działaniu

Oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub innych form zatrudnienia w stabilnej i odnoszącej sukcesy firmie o wieloletniej tradycji na rynku budowlanym;
  • dużą samodzielność w realizacji zadań oraz możliwość rozwoju zawodowego;
  • atrakcyjny system premiowy;
  • benefity pozapłacowe;
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z dołączoną klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”