Project Manager (Łódź)
Nazwa stanowiska Project Manager (Łódź)
Miejsce pracy Łódź

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie projektem na każdym etapie procesu inwestycyjnego,
  • Współpraca z zespołem projektowym, odpowiedzialnym za realizację kontraktu,
  • Uzyskiwanie decyzji administracyjnych oraz innych dokumentów formalnych, związanych z realizacją inwestycji,
  • Udział w negocjowaniu i wybieraniu podwykonawców,
  • Udział w sporządzaniu ofert do Inwestorów,
  • Nadzorowanie prac realizowanych przez podwykonawców,
  • Monitorowanie kosztów oraz prowadzenie wewnątrzfirmowych rozliczeń,
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami,

Wymagania

  • Minimum dwuletniego doświadczenia w branży budowlanej na podobnym, samodzielnym stanowisku (praca w budownictwie przemysłowym będzie dodatkowym atutem)
  • Wykształcenia wyższego technicznego (preferowane budownictwo)
  • Umiejętności organizacyjnych
  • Inicjatywy i dynamizmu działania
  • Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera, w tym programów AutoCAD oraz pakietu MSOffice
  • Prawa jazdy kat. B
  • Praktyczna znajomość procedur (w tym przepisów prawnych) związanych z realizacją projektów inwestycyjnych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej i odnoszącej sukcesy firmie o wieloletniej tradycji na rynku budowlanym;
  • dużą samodzielność w realizacji zadań oraz możliwość rozwoju zawodowego;
  • atrakcyjny system premiowy;
  • benefity pozapłacowe;
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z dołączoną klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”