Młodszy specjalista ds. ofertowania (Łódź)
Nazwa stanowiska Młodszy specjalista ds. ofertowania (Łódź)
Miejsce pracy Łódź

Zakres obowiązków

  • sporządzanie przedmiarów budowlanych na podstawie otrzymanej dokumentacji projektowej;
  • przygotowywanie ofert oraz kosztorysów ofertowych;
  • optymalizacja kosztów w ramach przygotowanych ofert;
  • opracowywanie dokumentacji przetargowych;
  • sporządzanie zapytań ofertowych i prowadzenie korespondencji z podwykonawcami;
  • obsługa aktualnych inwestorów;
  • pozyskiwanie wiedzy na temat wyrobów budowlanych;
  • aktualizacja cen materiałów i usług budowlanych.

Wymagania

  • wykształcenia wyższego budowlanego;
  • umiejętności analizy i weryfikacji dokumentacji budowlanej;
  • dokładności i umiejętności analitycznego myślenia;
  • umiejętności samodzielnej organizacji pracy, odpowiedzialności, rzetelności i komunikatywności;
  • dobrej znajomości prawa budowlanego;
  • znajomości obsługi komputera (AutoCad, MS Office);
  • prawa jazdy kategorii B i gotowości do wyjazdów służbowych;
  • mile widziane doświadczenie na budowie lub w ofertowaniu;
  • znajomość języka obcego (angielski lub niemiecki) w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej i odnoszącej sukcesy firmie o wieloletniej tradycji na rynku budowlanym;
  • dużą samodzielność w realizacji zadań oraz możliwość rozwoju zawodowego;
  • atrakcyjny system premiowy;
  • benefity pozapłacowe;
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole.
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z dołączoną klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”