Generalne wykonawstwo

W ciągu 20-letniej kariery zawodowej, uczestniczyliśmy w budowie setek hal stalowych o powierzchni od kilkuset do kilkunastu tysięcy metrów kwadratowych, zarówno w systemie dostawy, montażu, jak i generalnego wykonawstwa.

MCM Project prowadzi działalność w branży budownictwa hal stalowych na terenie całej Polski, oferując usługi w zakresie budowy hal magazynowych, produkcyjnych i dla rolnictwa, a także chłodni, mroźni, hal usługowych, sportowych oraz innych obiektów przemysłowych.

Naszym Klientom, oferujemy dwa podstawowe poziomy realizacji hal:

  1. Dostawa i montaż hali, wraz z niezbędną dokumentacją, obejmującą projekt budowlany i wykonawczy w zakresie konstrukcji i obudowy hali oraz projekt budowlany w zakresie posadowienia hali (projekt fundamentów).
  2. Dostawa i montaż hali, wraz z niezbędną dokumentacją oraz wykonanie prac ziemnych, fundamentowych i posadzki przemysłowej, wraz z projektami wykonawczymi undamentów i posadzki.

Jako doświadczony Generalny Wykonawca hal stalowych, bierzemy zawsze pełną odpowiedzialność za przebieg budowy, oferując kompleksową obsługę. Uczestniczymy w inwestycji od momentu powstania koncepcji obiektu, poprzez prace projektowe i uzyskanie niezbędnych pozwoleń administracyjnych, aż po budowę i przekazanie obiektu do użytkowania. Poniżej wymieniony został zakres usług, wchodzący w system generalnego wykonawstwa obsługi inwestycji w obiekty przemysłowe.

Projekty i dokumentacja do otrzymania pozwoleń na budowę

Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem koncepcji inwestycji, jak i niezbędnej dokumentacji projektowej. Posiadając wieloletnie doświadczenie w obsłudze postępowań administracyjnych, pomagamy naszym Klientom uzyskać niezbędne pozwolenia budowlane, a także wspieramy Klientów w pozyskiwaniu funduszy unijnych.

Prace ziemne i fundamentowe

Fundamenty to niewidoczna ale niezwykle istotna część inwestycji. To właśnie na nich opiera się cała konstrukcja budynku. Jako firma, świadczymy również usługi w tym zakresie, dostosowując przebieg prac indywidualnie do istniejących warunków gruntowych i wodnych. Zapewniamy odpowiednio duże i wytrzymałe fundamenty, które bezpiecznie będą przenosić obciążenia i nie dopuszczą do nierównomiernego osiadania obiektu. Każda z naszych realizacji jest odpowiednio zazbrojona, dając gwarancję stabilności konstrukcji nawet w niekorzystnych warunkach geologicznych.

Prace budowlano – montażowe

Powyższe prace, wykonywane są przy udziale naszych brygad budowlano-montażowych. Z tego też względu, już w fazie projektowania dobieramy optymalne rozwiązania techniczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb inwestycji. Dzięki temu, mamy pełną kontrolę nad realizacją inwestycji, zapewniając jednocześnie jej prawidłowość i najwyższą jakość wykonania.

Prace instalacyjne i posadzkarskie

Nasza wykwalifikowana kadra specjalistów, świadczy także usługi w zakresie wykonywania instalacji wodno-kanalizacyjnych, gazowych, centralnego ogrzewania i elektrycznych. Ponadto, zajmujemy się pracami posadzkarskimi i wykończeniowymi wznoszonych obiektów. Dzięki temu, jesteśmy w stanie znacznie przyśpieszyć proces budowy hal, skracając go zaledwie do kilku miesięcy.

Wykonanie systemów klimatyzacji i wentylacji

Nowoczesne hale stalowe można zoptymalizować pod kątem ich użyteczności, wzbogacając je o takie funkcjonalności jak zaawansowane systemy klimatyzacji i wentylacji. Oferujemy te usługi, jednocześnie gwarantując ich wysoką jakość i skuteczność.

Zagospodarowanie terenu

Wykonujemy niezbędne badania geologiczne, a także przygotowujemy plan zagospodarowania terenu.

Strefa kontaktu

Dane kontaktowe

MCM PROJECT Sp. z o.o.
ul. Obywatelska 103
94-104, Łódź
Sekretariat: +48 42 637 20 34
Fax: +48 42 637 20 39
E-mail: oferty@mcmproject.com.pl

Dział sprzedaży: +48 571 236 812
(Piotr Herman)

Dział sprzedaży: +48 501 835 031
(Joanna Członka)

Dział ofert/dotacji: +48 885 452 500
(Paweł Fabijański)

+48 534 671 164
(Ewelina Miszczak)