Budowa sortowni

W odpowiedzi na zwiększające się potrzeby Polaków oraz wymogi stawiane przez Unię Europejską w zakresie ochrony środowiska i recyklingu surowców, coraz częściej tworzy się sortownie odpadów. Dyrektywy Unijne implementowane przez Polskę, regulują standardy w zakresie gospodarowania odpadami, a w tym odpadami tworzyw sztucznych.

Podstawowym zadaniem każdej sortowni jest ograniczenie negatywnego wpływu odpadów na środowisko naturalne poprzez ograniczenie ilości tych odpadów lub zapobieganie ich gromadzeniu.

Usługi w zakresie budownictwa ekologicznego zajmują w naszej ofercie szczególną pozycję. Dzięki nowoczesnym technologiom oraz fachowemu gronu specjalistów, przyczyniamy się do zmniejszenia i ograniczenia negatywnego oddziaływania człowieka na środowisko naturalne. Oferowane przez MCM Project sortownie przeznaczone są zarówno do odzysku cennych surowców wtórnych, jak i segregacji odpadów, które mają być składowane.

Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem w zakresie montażu oraz dostarczania lekkich konstrukcji stalowych na rynek krajowy. W ramach naszej działalności przestrzegamy wszelkich wymaganych norm oraz regulacji budowlanych, opracowujemy optymalne technologicznie oraz oszczędne eksploatacyjnie rozwiązania.

Wszystkie projekty dostosowujemy do indywidualnych preferencji naszych klientów, mając na uwadze zapewnienie maksymalnej użyteczności i funkcjonalności budowanych obiektów, zapewniamy ekonomiczne rozwiązania konstrukcyjne oraz niskie koszty utrzymania.

Jeśli rozważasz zbudowanie sortowni z zastosowaniem nowoczesnych technologii mających neutralny wpływ na środowisko naturalne, skontaktuj się z naszą wysoce wykwalifikowaną grupą specjalistów, którzy postarają się sprostać Twoim wymaganiom oraz stworzyć ofertę indywidualnie dostosowaną do Twoich potrzeb.

Wyceń inwestycję

Strefa kontaktu

Dane kontaktowe

MCM PROJECT Sp. z o.o.
ul. Obywatelska 103
94-104, Łódź
Sekretariat: +48 42 637 20 34
Fax: +48 42 637 20 39
E-mail: oferty@mcmproject.com.pl

Dział sprzedaży: +48 571 236 812
(Piotr Herman)

Dział sprzedaży: +48 501 835 031
(Joanna Członka)

Dział ofert/dotacji: +48 885 452 500
(Paweł Fabijański)

+48 534 671 164
(Ewelina Miszczak)