Konstrukcje stalowe hal

MCM Project oferuje konstrukcje stalowe, które umożliwiają realizację nawet najbardziej zaawansowanych projektów, spełniających najwyższe wymagania użytkowe. Naszą ofertę wyróżnia doskonały stosunek ceny do jakości oraz czasu wykonania zlecenia.

Hala stalowa dopasowana do potrzeb

Przed przystąpieniem do realizacji projektu należy zdecydować o tym, jaką konstrukcję nośną zastosować w danej hali. Ma to ogromne znaczenie dla właściwości całej budowli oraz jej ostatecznej funkcjonalności. W halach budowanych przez MCM Project wykorzystujemy konstrukcje blachownicowe, kratownicowe oraz mieszane, które mogą być jedno, dwu lub wielonawowe.

Konstrukcje blachownicowe

Konstrukcja blachownicowa powstaje ze spawanych ram o zmiennych przekrojach, połączonych podczas montażu przy użyciu śrub. Sztywność i zmienność przekrojów ram dostosowana jest do przebiegu momentów zginających, co gwarantuje właściwe i optymalne wykorzystanie materiału. Przy konstrukcjach blachownicowych niezwykle istotne jest zastosowanie materiałów najwyżej jakości, przewidzianych w projekcie budowli. Dlatego też wykonywane przez nas hale zawsze są zgodne z wymaganiami inwestora.

Konstrukcje kratownicowe

Konstrukcja kratownicowa to idealne rozwiązanie dla hal o większych rozpiętościach układu nośnego. W tego typu halach słupy głównego układu nośnego wykonane są z blachownic o zmiennych przekrojach lub kształtowników gorącowalcowanych. Rygiel ramy kratowej wykonujemy z rur kwadratowych lub kształtowników gorącowalcowanych, a łącząc je z fundamentami za pomocą specjalnych przegubów, nadajemy konstrukcji odpowiedniej wytrzymałości.

Konstrukcje mieszane

Konstrukcje mieszane wykonywane są z mieszanki stalowo – żelbetowej. Jest to idealne rozwiązanie dla obiektów, które muszą spełniać podwyższone wymogi przeciwpożarowe. W tego typu halach słupy żelbetonowe utwierdzone są w fundamentach, a dźwigary kratowe połączone z głowicami słupów.

Profesjonalne doradztwo

Konstrukcje stalowe mogą być niezwykle skomplikowane, dlatego też, tak ważne jest pozostawienie wszystkich kwestii w rękach profesjonalistów. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz wyjaśnimy nawet najbardziej zawiłe zagadnienia techniczne naszych hal. Zachęcamy do skorzystania z naszego formularza umieszczonego w strefie kontaktu.

Wyceń inwestycję

Strefa kontaktu

Dane kontaktowe

MCM PROJECT Sp. z o.o.
ul. Obywatelska 103
94-104, Łódź
Sekretariat: +48 42 637 20 34
Fax: +48 42 637 20 39
E-mail: oferty@mcmproject.com.pl

Dział sprzedaży: +48 571 236 812
(Piotr Herman)

Dział sprzedaży: +48 501 835 031
(Joanna Członka)

Dział ofert/dotacji: +48 885 452 500
(Paweł Fabijański)

+48 534 671 164
(Ewelina Miszczak)