Projektowanie hal stalowych

Dobry projekt to podstawa każdej inwestycji budowlanej. Poza wieloma aspektami technicznymi, efekt końcowy musi również cieszyć oko i spełniać wszelkie, założone kryteria. Z tego też względu, współpracujemy wyłącznie z najlepszymi biurami projektowymi w Polsce.

PROJEKTOWANIE HAL STALOWYCH I DORADZTWO

Obiekty, wychodzące spod desek kreślarskich, współpracujących z nami specjalistów, wyróżniają się nowoczesnym designem i doskonałym wpasowaniem w istniejącą infrastrukturę. Zwracamy uwagę na wszelkie, najdrobniejsze szczegóły, dobierając materiały budowlane i wykończeniowe z najwyższą starannością. Pamiętamy przy tym zarówno o estetyce, jak i bezpieczeństwie, związanym z realizowaną inwestycją.

KOMPLEKSOWY ZAKRES USŁUG PROJEKTOWYCH

Oferujemy profesjonalny, poparty wieloletnim doświadczeniem szeroki pakiet usług architektoniczno-budowlanych. Nasz zespół, doradza przy wyborze działek pod inwestycje, a także służy wsparciem zarówno w zakresie architektury budynku, jak i wszelkich szczegółów inżynieryjnych. Przygotowujemy dla Państwa analizy możliwości rozbudowy, a także pomagamy dopełnić wszelkich formalności, mogących wpłynąć na realizację planowanej inwestycji. Starannie analizujemy zapisy planów miejscowych, czy decyzje o warunkach zabudowy. Towarzyszymy Państwu przez cały proces inwestycyjny – od momentu wybory działki, do pozwolenia na użytkowanie budynku, służąc naszą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem.

Nasi eksperci, zajmują się przygotowywaniem kompleksowych projektów hal:

  • konstrukcji stalowych i żelbetowych hal magazynowych i produkcyjnych,
  • instalacji sanitarnych,
  • instalacji teletechnicznych,
  • budynków biurowych,
  • infrastruktury drogowej.

Wykonujemy kompleksowe projekty budowlano-wykonawcze. Nasze projekty hal stalowych doskonale wpisują się we współczesne standardy projektowania obiektów przemysłowych. Tworzymy plany, obejmujące m.in. zagospodarowanie terenu, rzuty kondygnacji i fotorealistyczne wizualizacje projektów inwestycyjnych. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami w kraju, odpowiedzialnymi m.in. za projekty konstrukcji, instalacji sanitarnych, elektrycznych oraz dróg.

Zrozumienie potrzeb Klientów, pozwala nam projektować unikatowe obiekty, spełniające wszelkie, najbardziej restrykcyjne wymagania. Rekomendowane przez nas rozwiązania, dostosowane są indywidualnie do potrzeb inwestora. Zarówno podczas planowania, jak i realizacji, kierujemy się ekonomią wykonania i użytkowania. Projektowane przez nas nieruchomości znakomicie wpisują się w otoczenie, wzbogacając je o walory estetyczne.

Projekt hali przemysłowej
Projekt hali rolniczej
Projekt hali produkcyjnej

Strefa kontaktu

Dane kontaktowe

MCM PROJECT Sp. z o.o.
ul. Obywatelska 103
94-104, Łódź
Sekretariat: +48 42 637 20 34
Fax: +48 42 637 20 39
E-mail: oferty@mcmproject.com.pl

Dział sprzedaży: +48 571 236 812
(Piotr Herman)

Dział sprzedaży: +48 501 835 031
(Joanna Członka)

Dział ofert/dotacji: +48 885 452 500
(Paweł Fabijański)

+48 534 671 164
(Ewelina Miszczak)