Budowa przetwórni

Budowa przetwórni wymaga szerokiego zakresu kompetencji oraz wiedzy z zakresu konstrukcji obiektów przystosowanych do przetwórstwa żywności. Przystępując do realizacji projektu przetwórni, należy zgromadzić wiele danych, które umożliwią sprostanie wymaganiom inwestora w zakresie funkcjonalności, bezpieczeństwa pracy, kosztów budowy, a także obsługi i przyszłego użytkowania przetwórni.

Priorytetem w zakresie budowy przetwórni jest wzięcie pod uwagę typu przetwórstwa oraz związanych z nim procesów technologicznych. Typ produktu oraz technologia przetwarzania maja bezpośredni wpływ na określenie rozmiarów przetwórni, jej wyposażenia oraz wymogów i standardów obowiązujących w procesie budowy.

Z uwagi na czynnik ludzki występujący w obiektach spełniających rolę przetwórni, niezwykle istotnym zagadnieniem jest zapewnienie odpowiednich warunków bezpieczeństwa, uwzględniając przy tym przepisy przeciwpożarowe. Aby sprostać wymaganiom inwestorów i zapewnić sprawność i efektywność procesu przetwórstwa, szczególnie ważna jest odpowiednio dobrana konstrukcja ścian i dachu wznoszonego obiektu.

Opierając się na naszej wiedzy, oferujemy przetwórnie w najwyższym stopniu dostosowane do potrzeb naszych Klientów. W celu zapewnienia najbardziej ekonomicznych i optymalnych rozwiązań w zakresie konstrukcji nośnej i obudowy przetwórni, nasi specjaliści starają się odpowiednio dobrać jej gabaryty i kształt, aby w maksymalnym stopniu wykorzystać powierzchnię wybudowanego obiektu. Szczególny nacisk kładziemy na zapewnienie właściwych warunków pracy tj. oświetlenie, temperatura powietrza, stopień wilgotności, bezpieczeństwo ludzi oraz szczelność i konstrukcję wykonania dachu i ścian (dachy płaskie kryte membraną, płyty warstwowe z wełną mineralną, poliuretanem lub styropianem).

Nasz zespół specjalistów posiada wiedzę z zakresu rozwiązań konstrukcyjnych w budowie przetwórni. Chętnie przygotujemy ofertę dostosowaną do Twoich wymagań i potrzeb!

Wyceń inwestycję

Strefa kontaktu

Dane kontaktowe

MCM PROJECT Sp. z o.o.
ul. Obywatelska 103
94-104, Łódź
Sekretariat: +48 42 637 20 34
Fax: +48 42 637 20 39
E-mail: oferty@mcmproject.com.pl

Dział sprzedaży: +48 571 236 812
(Piotr Herman)

Dział sprzedaży: +48 501 835 031
(Joanna Członka)

Dział ofert/dotacji: +48 885 452 500
(Paweł Fabijański)

+48 534 671 164
(Ewelina Miszczak)