O firmie

DOŚWIADCZENIE NOWOCZESNOŚĆ UCZCIWOŚĆJesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej a nasz zespół ma ponad 17-letnie doświadczenie w budowie hal stalowych.

Budujemy dla największych polskich i zagranicznych firm. Uczestniczyliśmy w budowie kilkuset hal stalowych o powierzchni od kilkuset do kilkunastu tysięcy metrów kwadratowych.

Pomagamy w pozyskiwaniu dotacji unijnych na projekty inwestycyjne.

Pracujemy z wiodącymi systemami projektowania i budowy hal stalowych, poznając ich mocne oraz słabsze strony. Czynnie uczestniczymy w procesach zmian i doskonalenia rozwiązań projektowo-wykonawczych, z uwzględnieniem wszelkich sugestii naszych klientów.

Rozumiemy, że Inwestorzy budujący hale oczekują doświadczenia, zrozumienia ich potrzeb, rzetelnego wsparcia merytorycznego oraz zwyczajnej ludzkiej i biznesowej uczciwości.

W procesie budowy hal każdy etap jest ważny i ma on wpływ na końcowy efekt i zadowolenie z dobrze zainwestowanych pieniędzy.

Od pierwszego kontaktu kiedy się poznajemy i budujemy fundamenty wzajemnego zaufania, poprzez złożenie oferty i szukanie najwłaściwszych rozwiązań techniczno-cenowych jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji. Uczestniczymy aktywnie w realizacji kontraktu do etapu odbioru i rozpoczęcia użytkowania obiektu. Oferując doświadczenie i osobiste zaangażowanie udowadniamy, że jesteśmy ekspertami od budowy hal.

Połączenie naszych doświadczeń wyniesionych z pracy z wiodącymi systemami budowy hal stalowych umożliwia nam oferowanie naszym klientom zoptymalizowanego pod względem kosztów realizacji i rozwiązań technicznych produktu.

Nowoczesne rozwiązania techniczne, dbałość o każdy szczegół i cechy użytkowe obiektu są dla nas oczywistymi priorytetami.

SPRAWDŹ NAS !!!

Strefa kontaktu

Dane kontaktowe

MCM PROJECT Sp. z o.o.
ul. Obywatelska 103
94-104, Łódź
Sekretariat: +48 42 637 20 34
Fax: +48 42 637 20 39
E-mail: oferty@mcmproject.com.pl

Dział sprzedaży: +48 571 236 812
(Piotr Herman)

Dział sprzedaży: +48 501 835 031
(Joanna Członka)

Dział ofert/dotacji: +48 885 452 500
(Paweł Fabijański)

+48 534 671 164
(Ewelina Miszczak)